CNC centrum HURCO BMC 30

Rok výroby: 2004

Řídící systém: ULTIMAX

Délka pracovního stolu: 1330

Šířka pracovního stolu: 480

Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena: 8000

Délka pojezdu osy X: 760

Délka pojezdu osy Y: 380

Délka pojezdu osy Z: 1010

Výška stroje: 2500

Délka stroje: 2214

Šířka stroje: 2200

Hmotnost stroje:4700

HISTORIE HURCO

Více než 50 let HURCO!

Společnost HURCO Companies Inc. byla založena v roce 1968 Geraldem Rochem a Edwardem Humstonem. Název společnosti je zkratka tvořená následujícími počátečními písmeny:

“HU” pro Humston,

“R” pro Roch a

“CO” pro společnost.

Společnost zabývající se průmyslovými technologiemi navrhuje a vyrábí interaktivní počítačové ovládací prvky, software a počítačové obráběcí stroje a komponenty obráběcích strojů. Koncový trh pro produkty společnosti se skládá především z nezávislých dílen a krátkodobých výrobních provozů v rámci velkých korporací v průmyslových odvětvích, jako je letectví, obrana, lékařské vybavení, energetika, doprava a počítačové vybavení.

Společnost zabývající se průmyslovými technologiemi navrhuje a vyrábí interaktivní počítačové ovládací prvky, software a počítačové obráběcí stroje a komponenty obráběcích strojů. Koncový trh pro produkty společnosti se skládá především z nezávislých dílen a krátkodobých výrobních provozů v rámci velkých korporací v průmyslových odvětvích, jako je letectví, obrana, lékařské vybavení, energetika, doprava a počítačové vybavení.

Krátké cesty a přímočaré řízení nám dávají schopnost rychle jednat a reagovat na vaše potřeby. A to je základ pro vytvoření ideálního řešení: prodej cnc strojů technologie, která vás dostane od tisku k dílu rychleji jak pro krátkodobé operace, tak pro rychlé obrátkové úlohy.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.