گروه صنعتی اراز سان

دستگاه جوجه کشی آراز سان

فرایند جوجه کشی به شرایطی گفته می شود که در آن تخم های نطفه دار به وسیله ی مرغ کرچ شده یا درون ماشین های جوجه کشی به جوجه تبدیل می شوند. هچ شدن یا تبدیل تخم ها به جوجه در شرایطی انجام می شود که عواملی همانند رطوبت، دما و اکسیژن محیط در حد مطلوب باشد. در حالت کلی فرایند جوجه کشی از دو مرحله ی ستر و هچر تشکیل شده است که مرحله ی ستر برای تمامی پرندگان، مختلف بوده و مرحله ی هچر در همه ی آن ها مشترک می باشد می باشد. در این متن به بررسی کامل دستگاه های جوجه کشی پرداخته می شود.

دستگاه جوجه کشی چیست؟

دستگاه جوجه کشی به محفظه ای ایزوله گفته می شود که هیچ گونه تبادل انرژی با محیط بیرون ندارد و درون آن شرایطی مشابه با پرنده ی مادر ایجاد شده است تا تخم های نطفه دار را به جوجه تبدیل کند. به عبارتی دیگر این دستگاه ها به عنوان شبیه ساز مرغ مادر عمل کرده و با ایجاد شرایطی مناسب درون محفظه ی مورد نظر، باعث تبدیل تخم های نطفه دار به جوجه می شوند. شایانن ذکر است که دستگاه های جوجه کشی را تحت عناوینی همانند انکوباتور و دستگاه های جوجه آوری نیز می شناسند.

تکنولوژی دستگاه جوجه کشی آراز سان

امروزه ماشین آلات جوجه کشی در مدل های مختلفی به تولید می رسند که همه ی آن ها کیفیت لازم برای تبدیل تخم های نطفه دار به جوجه را ندارند. در حالت کلی دستگاه های جوجه کشی باید بر اساس آخرین و جدید ترین تکنولوژی های جهانی تولید شده باشند تا بتوانند فرایند جوجه آوری را به راندمان بالا انجام دهند. همین امر موجب شده است تا شرکت های صنعتی نسبت به تولید این دستگاه اقدام کنند. شرکت آراز سان یکی از این شرکت ها می باشد که با سال ها سابقه در زمینه ی تولید ماشین آلات جوجه کشی، موفق شده است تا این دستگاه را مطابق با استاندارد های جهانی و با استفاده از بهترین و مرغوب ترین قطعات به تولید برساند. شرکت آراز سان، توانایی تولید انواع دستگاه های جوجه کشی را در انواع مدل ها و ظرفیت های مختلف دارد.

فروش دستگاه های جوجه کشی آراز سان به صورت اقساطی

شرکت آراز یکی از معتبر ترین شرکت های تولید و طراحی دستگاه های جوجه کشی در کشور می باشد که در راستای درک شرایط اقتصادی فعلی کشور، اقدام به فروش این دستگاه ها به صورت اقساطی نموده است. آراز سان با به وجود آوردن شرایط مناسب برای آن دسته از مشتریان، که توانایی خرید این دستگاه ها را به صورت نقدی ندارند، علاوه بر آن که باعث شده است تا خریداران این دستگاه ها در هنگام خرید محتمل هیچگونه فشاری نشوند، موجب رشد و رونق صنعت مرغداری کشور نیز شده است.

چگونه دستگاه جوجه کشی را اقساطی بخریم؟

در حالت کلی فروش اقساطی به حالتی اطلاق می شود که در آن خریدار به منظور تهیه ی این دستگاه ها، باید در ابتدا قسمتی از هزینه ی خرید دستگاه را به صورت نقدی پرداخت کند و در ادامه نیز متعهد شود که بقیه ی هزینه ی خرید دستگاه را در فواصل زمانی معین، تحت عنوان قسط، پرداخت کند. همانطور که اشاره شد، شرکت آراز سان به دلیل شرایط اقتصادی نا به سامان کشور، اقدام به فروش اقساطی کلیه ی این دستگاه ها در مدله ها و ظرفیت های مختلف نموده است.

بررسی دستگاه های جوجه کشی آراز سان از لحاظ اقتصادی

همانطور که در بخش های قبلی اشاره شد، دستگاه جوجه کشی وسیله ای است که وظیفه دارد با ایجاد شرایط مناسب برای تخم، باعث تبدیل آن ها به جوجه شود. شرکت آراز سان، این دستگاه ها را در انواع مدل ها و ظرفیت های مختلف به تولید رسانده است تا بتوان از آن ها در محیط ها و فضا های مختلف استفاده کرد. لازم به ذکر است که این دستگاه ها فقط محدود به تخم مرغ نمی باشند و توانایی تبدیل انواع تخم طیور مختلف به جوجه را دارند. به عبارتی دیگر سرمایه گذار با خرید یک دستگاه جوجه کشی، می تواند از آن برای جوجه کشی چندین تخم مختلف استفاده نماید. همچنین باید توجه داشت که علاوه بر فروش جوجه ها، خریدار می تواند با نگهداری و فروش آن ها نیز سود بسیاری کسب کند.

دستگاه جوجه کشی تمام اتوماتیک آرازسان

باید توجه داشت که دستگاه های جوجه کشی تولید شده توسط شرکت آراز سان چه در ظرفیت های صنعتی و چه در ظرفیت های خانگی به صورت تمام اتوماتیک تولید شده اند به همین دلیل عملیات جوجه آوری در این دستگاه ها بدون دخالت دست انجام می شود. از همین رو سرمایه گذار با خرید این ماشین آلات دیگر نیازی به صرف هزینه های بالا برای نیروی کارگری نیز ندارد.

یک سال گارانتی دستگاه های جوجه کشی

از طرفی شرکت آراز سان یکی از معتبر ترین و به نام ترین شرکت های طراحی و تولید تجهیزات مرغداری و ماشین آلات صنعتی در کشور می باشد که با تکیه بر دانش افراد مجرب و متخصص داخلی موفق شده تا این دستگاه ها را با کیفیت بسیار بالا و مطابق با استاندارد های جهانی به تولید برساند. این شرکت برای ساخت این دستگاه ها از بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات استفاده کرده است به همین دلیل علاوه بر راندمان و بازدهی بالای این محصولات، استهلاک آن ها نیز بسیار پایین بوده و دوام و طول عمر آن ها نیز بالا می باشد. البته باید توجه داشت که شرکت آراز سان به منظور افزایش اطمینان خاطر مشتریان و جلب اعتماد آن ها، کلیه ی دستگاه های جوجه کشی در طرح ها و مدل های مختلف را به همراه یک سال گارانتی طلایی تعویض کالا، روانه ی بازار نموده است.

ویژگی های منحصر به فرد دستگاه های جوجه کشی آراز سان

بازدهی و راندمان حرارتی بسیار بالا

استفاده از عایق تزریقی پلی یورتان

ایجاد حالتی ایزوله به منظور هدر رفت انرژی

تولید شده بر اساس جدید ترین تکنولوژی های روز جهانی

حرارت دهی با استفاده از المنت های حرارتی

شبیه سازی مرغ مادر با بالاترین کیفیت ممکن

استفاده از بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات در ساختمان دستگاه

به همراه یک سال گارانتی بی قید و شرط تعویض کالا

دارای 5 سال خدمات پس از فروش معتبر از شرکت آراز سان

پیش نیاز های اساسی استفاده از دستگاه های جوجه کشی آراز سان

در قسمت های قبلی اشاره شد که فرایند حرارت دهی به این دستگاه ها با استفاده از المنت انجام می شود، المنت نیز وسیله ای است که برای کارکرد، نیازمند تغذیه از انرژی الکتریکی می باشد به همین دلیل کاربر باید از این دستگاه ها در محیطی استفاده کند که دسترسی به یک منبع برق وجود داشته باشد. ظرفیت های خانگی و نیمه صنعتی این دستگاه ها به صورت تک فاز و ظرفیت های تمام صنعتی به صورت سه فاز به تولید می رسند.

مدل های مختلف دستگاههای جوجه کشی آراز سان

همانطور که در بخش های قبلی اشاره شد، شرکت آراز سان این دستگاه ها را در مدل ها و ظرفیت های مختلف به تولید می رساند به همین دلیل اندازه ی آن ها متغیر می باشد. آراز سان دستگاه های جوجه کشی را به سه صورت خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی تولید کرده است به همین دلیل کاربر بر اساس نیاز خود می تواند هر کدام از آن ها را تهیه کرده و در محیط مورد نظر استفاده کند. لازم به ذکر است که دستگاه های جوجه کشی خانگی، ابعاد کوچکتری نسبت به سایر دستگاه ها دارند و از آن ها در مزارع شخصی استفاده می شود. آن دسته از دستگاه ها جوجه کشی نیز که ابعاد بزرگتری دارند و به صورتی صنعتی تولید می شوند، در جوجه خانه ها و مرغداری ها مورد استفاده قرار می گیرند.

نحوه خرید و سفارش دستگاه های جوجه کشی شرکت آراز سان

گروه صنعتی آراز سان صنعتی تخم نطفه دار با سال ها سابقه در زمینه ی تولید دستگاه های جوجه کشی اقدام به تولید این ماشین آلات با بالاترین کیفیت و مطابق با استاندارد های جهانی نموده است. این شرکت به منظور استفاده ی فعالان حاضر در این عرصه از این دستگاه ها در شرایط مختلف اقدام به تولید آن ها در انواع طرح ها و مدل های مختلف نموده است. از همین رو خریداران می توانند بسته به نیاز خود این دستگاه ها را با سه روش خرید مستقیم، خرید اینترنتی و خرید با استفاده از درگاه پرداخت تهیه نمایند.

خرید آنلاین دستگاه جوجه کشی شرکت آرازسان

آسانترین راه برای تهیه ی این دستگاه ها، خرید اینترنتی می باشد که کاربر می تواند با مراجعه به سایت آراز سان، دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کرده و پس از هدایت شدن به صفحه ی پرداخت، مشخصات خود را وارد نموده و کالای مورد نظر را سفارش بدهد. پس از این مرحله، کارشناسان فروش این شرکت، در اسرع وقت با خریدار تماس گرفته و سفارش را نهایی می کنند. روش دیگر برای سفارش این دستگاه ها، خرید به صورت مستقیم می باشد. در این روش کاربر باید با کارشناسان فروش شرکت آراز سان که شماره ی آن ها بر روی سایت موجود می باشد تماس حاصل فرماید، تا کارشناس مربوطه مشاوره ی لازم جهت انتخاب مناسب ترین دستگاه را به خریدار بدهد. در این روش، کاربر پس از انتخاب محصول مربوطه، می تواند از طریق همان کارشناس، محصول را ثبت سفارش نماید.

ماهیت دستگاه های جوجه کشی شرکت آراز سان

در بخش های قبل به این موضوع اشاره شد که شرکت آراز سان این دستگاه ها را به صورت حرفه ای و مطابق با استاندارد های جهانی طراحی و تولید کرده است. این شرکت بر روی ساختمان این دستگاه های جوجه کشی از یک برد فوق هوشمند به منظور تنظیم دما و رطوبت درون دستگاه استفاده کرده است. لازم به ذکر است که برد تعبیه شده بر روی این دستگاه ها توانایی تنظیم حرارت و رطوبت را بر اساس نوع تخم نطفه دار درون دستگاه دارد. شرکت آراز سان، سیستم کنترل استفاده شده در این دستگاه ها را به چهار عدد سنسور برای کنترل دما و رطوبت مجهز کرده است.

نحوه کارکرد سیستم دستگاه جوجه کشی شرکت آرازسان

شرکت آراز سان، به منظور پخش یکنواخت گرما درون طبقات دستگاه های جوجه کشی، کلیه ی این دستگاه ها را به سیستم های پیشرفته ی سیرکولاسیون هوا مجهز نموده است.

این دستگاه ها مجهز به یک سیستم چرخش طبقات نیز می باشند که وظیفه دارد هر 30 دقیقه یک بار، راکستر ها را با زاویه ی 45 درجه ی سانتی گراد به چرخش در آورد. چرخش راکستر های درون محفظه دستگاه به منظور به چرخش درآوردن تخم های نطفه دار درون دستگاه انجام می شود. چرخش این تخم ها باعث می شود که نطفه ی درون آن ها به پوسته نچسبد.

بدنه بیرونی مهم ترین و اساسی ترین قسمت های دستگاه های صنعتی می باشد که وظیفه دارد از تجهیزات درونی دستگاه در برابر عوامل بیرونی محافظت کند. شرکت آراز سان به منظور افزایش مقاومت و بازدهی این دستگاه ها برای ساخت بدنه ی آن ها از PVC استفاده کرده است.

استفاده از عایق در تجهیزات حرارتی، بهترین و آسان ترین راه برای افزایش راندمان دستگاه می باشد. از همین رو شرکت آراز سان بر روی بدنه ی این دستگاه ها یک لایه عایق 3 سانتی متری از جنس پلی یورتان قرار داده است تا هدر رفت انرژی در این دستگاه ها به حداقل مقدار ممکن برسد.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.